Ukrán-magyar tolmács
Tab

Kamatoztasd ukrán nyelvtudásod! Hivatkozási szám WHC013037

Tab Vissza Ukrán-magyar tolmács Kamatoztasd ukrán nyelvtudásod! Hivatkozási szám WHC013037

Tabon található gyáregységünk csapatába keresünk ukrán tolmácsokat 3-4 műszakos munkarendbe.

Feladatok

  • Munkautasítások és egyéb dokumentációk fordítása magyarról ukránra
  • Kommunikáció elősegítése az ukrán és a magyar munkavállalók között

Elvárások

  • Magabiztos office ismeret (Word, Excel, Ppt)
  • Magyar-ukrán nyelvtudás (írásban, szóban)

Ajánlatunk

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafetéria, bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyenes szálláslehetőség