Elektromos karbantartó technikus
Győr, 2024.10.01.

Reference number WHC01150

Győr Back Elektromos karbantartó technikus Reference number WHC011502024.10.01.

Elektromos karbantartó kollégákat keresünk győri partnercégünkhöz azonnali kezdéssel!

Tasks

  • Általános elektromos karbantartási feladatok ellátása a termelő berendezéseken, megmunkáló gépeken és összeszerelő sorokon
  • Megelőző karbantartás elvégzése
  • Karbantartási tervek összeállítása a gépekre és berendezésekre vonatkozóan
  • Hibakeresés elvégzése a meghibásodott berendezéseken
  • Részvétel hiba elhárításában
  • Tartalék alkatrész beszerzésében való segédkezés
  • Külsős vállalkozók munkájának ellenőrzése és esetleg segítése
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben és munkában (TPM, 5S, SMED, 8D, Kaizen, stb.)

Expectations

  • Releváns középfokú technikusi végzettség
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása
  • Alapszintű mechanikai ismeretek és gyakorlat
  • Elvárás a karbantartási területen szerzett tapasztalat, iparági ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek ( Word, Excel, Outlook )
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

Our offer

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havibér és teljesítmény alapú mozgóbér
  • Cafeteria rendszer (havi nettó 25.000 Ft)
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben
  • Munkába járás támogatása
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

More information

  • Gépkezelői jogosítvány kosaras emelőgépre
  • Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány és jogosítvány

Would you like to check the similar positions?