Hidegraktáros
Dunaföldvár, 7020. Reiter köz 18, 2024.07.15.

Targoncás munkatársakat keresünk Reference number WHC013053

Dunaföldvár, 7020. Reiter köz 18 Back Hidegraktáros Targoncás munkatársakat keresünk Reference number WHC0130532024.07.15.

Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében

Tasks

  • a beérkező anyagok szállítóeszközről való lerakása, tároló helyre való mozgatása
  • a beszállított anyagok átvétele és kiadása
  • raktári rend biztosítása
  •  részvétel a leltárak előkészítésében és lebonyolításában

Expectations

  • 3312, 3313, 3324 targoncákhoz jogosítvány, és min 1 éves tapasztalat

Our offer

  • munkavégzés 1 műszak 6:00-14:00
  • bér: br 440.000 Ft/hó
  • munkába járási támogatás
  • helyben sütött pékáru
  • nyugodt munkakörnyezet

Would you like to check the similar positions?

Similar jobs

Show the whole list
List of similar jobs
Cannot find the suitable job?
Send us your CV!
Submit

We are proud of having won the annual Kincentric Best Workplaces Award
for the fourth time in 2021!