Győr, 2024.07.22.

Méréstechnikai laborvezető

További információk: +36 30 637 5357 Reference number WHCSZ12838

Győr Back Méréstechnikai laborvezető További információk: +36 30 637 5357 Reference number WHCSZ128382024.07.22.

Multinacionális gyártópartnerünk MÉRÉSTECHNIKAI LABORVEZETŐ pozícióba keres új munkatársat ANGOL nyelvtudással.

Tasks

  • Labor kapacitások beosztása a felmerülő mérési igények függvényében
  • CMM, optikai és egyéb dimenzionálás mérések; tisztaság tesztek, metallurgiai vizsgálatok felügyelete
  • Mérőeszközök ellenőrzése rendszerbe vétele
  • Mérőeszköz felügyelet biztosítása
  • Kalibrálási feladatok szervezése megrendelése
  • Mérőszobát támogató rendszerek működésének fejlesztése
  • Képzési igények összegzése, tréningterv készítése és ezek felkövetése
  • Mérőtechnikusok képzése, mérési folyamatok ellenőrzése

Expectations

  • Műszaki végzettség
  • Méréstechnikában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos vezetői készségek
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség

Our offer

  • Versenyképes alapbér
  • Flexibilis munkarend
  • Bejárás támogatása
  • Cafeteria
  • Meleg étkeztetés, sportolási lehetőség
  • Multinacionális környezet

Would you like to check the similar positions?