HR Asszisztens
Budapest

Ha pörgős munkára vágysz, szívesen foglalkozol emberekkel, és szereted az adminisztrációt is, ez egy remek lehetőség Számodra!

Reference number WHCSZ12709

Budapest Back HR Asszisztens

Csatlakozz hozzánk HR Asszisztensként, szövetkezeti-szolgáltatás területre, és legyél Te is a négyszeres Kincentric legjobb Munkahely díjas WHC tagja!

A WHC Csoport a közép-kelet-európai régió meghatározó, 100%-ban magyar tulajdonú, HR szolgáltatásokra specializálódott nagyvállalata. A több mint 30 éves szakmai tapasztalatunkkal, szakértelmünkkel, hazai és nemzetközi lehetőségekkel támogatjuk, hogy megtaláld nálunk a számításaidat.
A Kincentric Legjobb Munkahelyei között is ott vagyunk évek óta.

Tudj meg Rólunk többet, karrieroldalunkon: https://lifeatwhc.hu/karrier/

Tasks

  • Az iroda napi munkájával kapcsolatos általános adminisztratív feladatok elvégzése
  • HR nyilvántartó rendszerek működtetésében való részvétel, HR asszisztensi teendők
  • Személyes és telefonos ügyfélkapcsolati teendők lebonyolítása
  • Érkező ügyfelek, munkavállalók fogadása és tájékoztatása
  • A szervezeti egység postájának kezelése, dokumentumokok kezelése, számlák iktatása, jóváhagyása
  • Toborzás-kiválasztási folyamatok támogatása, a jelentkezők előszűrése, telefonhívások kezelése
  • A projektvezető, vagy területi vezető munkájának adminisztratív támogatása
  • Riportok, kimutatások készítése

Expectations

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Előny: B kategóriás jogosítvány
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség, szervezőkészség
  • Proaktivitás
  • Önálló munkavégzés
  • Ügyfélorientált szemléletmód

Our offer

  • Alapbéren felül cafeteria juttatásokat, belső szabályzatunk alapján negyedéves bónuszt biztosítunk
  • Prémium egészségpénztári hozzájárulás
  • Szülinapi szabadság
  • Vidám, együttműködő csapat tagja lehetsz
  • Céges laptop, telefon (egyéni használatra is)
  • Izgalmas feladatok: nem csak papírmunkád lesz
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Támogató munkahelyi környezet
  • Készségfejlesztő tréningeken gyarapíthatod a tudásod
  • Szuper csapatépítőkön vehetsz részt

Would you like to check the similar positions?