Budapest/ Pest megye

Projektvezető (mélyépítés)

Reference number WHCSZ12677

Budapest/ Pest megye Back Projektvezető (mélyépítés) Reference number WHCSZ12677

Szegedi székhelyű építőipari partnerünk Projektvezető pozícióba keres új munkatársat mélyépítési területre.

Tasks

  • Kivitelezés helyszíni munkáinak megfelelő szakmai irányítása, felügyelete;
  • A kivitelezés minőségének folyamatos ellenőrzése;
  • Projekt ütemtervének tartása;
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektben résztvevőkkel;
  • Elnyert mélyépítési munkák műszaki előkészítése;
  • Műszaki átadás időszakában átadás-átvételi dokumentáció összeállítása;
  • Munkákhoz kapcsolódó anyagok megrendelése, beszerzése;
  • A kivitelezések folyamatos ellenőrzése;
  • Árajánlat, költségvetés készítése;
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás, cég érdekeinek képviselete;
  • Műszaki felmérési és előkészítési feladatok ellátása;
  • Építésvezetők feladatainak irányítása.

Expectations

  • Legalább 3-4 év projektvezetői tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség (műszaki menedzser, egyéb műszaki végzettség és/vagy pénzügyi végzettség )
  • Érvényes „B” típusú jogosítvány
  • Üzleti gondolkodás
  • Rugalmasság
  • Döntéshozatal képesség

Our offer

  • Céges laptop
  • Céges telefon
  • Versenyképes fizetés, év végi bónusz
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

More information

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete.

Would you like to check the similar positions?