Minőségellenőr
Nagykőrös

Munkalehetőség hölgyeknek, férfiaknak egyaránt! Reference number WHC012018

Nagykőrös Back Minőségellenőr Munkalehetőség hölgyeknek, férfiaknak egyaránt! Reference number WHC012018

Kecskemét közvetlen vonzáskörzetében elhelyezkedő, vezető elektronikaipari gyártópartnerünk részére keresünk, tapasztalt Minőségellenőröket, folyamatos műszakban történő munkavégzésre!

Tasks

  • Vizuális ellenőrzés utasításoknak megfelelően
  • Mérések elvégzése
  • Ellenőrzés dokumentálása

Expectations

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Minőségellenőrként szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Elektronikai területen szerzett tapasztalat előny

Our offer

  • Alapbér + műszakpótlék + megemelt jelenléti bónusz
  • Cafeteria már próbaidő alatt is jár! Nettó 25.000 Ft
  • Inflációs bónusz Bruttó 35 000 Ft!
  • Gépjárművel történő munkába járás költségtérítése 35 Ft/km, vagy bérlet 86 %-a
  • Modern munkakörnyezet
  • Nemzetközi technológiai háttér
  • Saját állományba történő felvétel!

Would you like to check the similar positions?