Raktáros anyaggazdálkodó
Veresegyház, 2024.08.28.

1 műszak, azonnali kezdés Reference number WHC012988

Veresegyház Back Raktáros anyaggazdálkodó 1 műszak, azonnali kezdés Reference number WHC0129882024.08.28.

Jelentkezz önéletrajzoddal raktáros anyaggazdálkodó pozíciónkba Veresegyházra!

Tasks

  • átvét, bevét lebonyolítása, segítése, anyagkiadási folyamatok kezelése illetve azok rendszerbe történő adminisztrálása
  • beérkező szállítmányok belföld/import szerinti megkülönböztetése, a logisztikai munkatárs segítése a bevét folyamatokban
  • anyagok beazonosítása a szállítólevél alapján, eltérés esetén NCR indítása, nyomon követése, lezárása, analizálása
  • jegyzőkönyv készítése és riportálása a funkcionális vezető, ill. a minőségügyi vezető felé
  • gépek, hidraulikus palettaemelő és anyagtároló kocsik használata
  • anyaglista olvasása, anyagok gyártáshoz történő előkészítése, ellenőrzése. Illetve azok kihelyezése a gyártó területre. Rendszerben való rögzítése, címkézése
  • a fel nem használt anyagok kezelése, azok rendszerbe történő rögzítése
  • dokumentációk, raktárkészlet ellenőrzése, kezelése (kiadása/visszavonása)
  • együttműködés, kapcsolattartás a beszerző csapattal, tervező csapattal, termeléssel, illetve a vezetőséggel
  • aktív részvétel a raktári folyamatok fejlesztésében

Expectations

  • középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • gyakorlat vállalatirányítási rendszer készletkezelő moduljában
  • számítógépes ismeretek (MS Windows, Office)
  • targoncavezetői jogosítvány (3312, 3313, 3324)

Our offer

  • 1 műszak (hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00)
  • versenyképes bérezés (jelentkezés bérigény megjelölésével)
  • cafetéria juttatás a belépés napjától
  • határozatlan idejű szerződés
  • stabil munkahely
  • kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé)
  • ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz
  • üzemanyag költségtérítés: nettó 30 Ft/km (korlátlanul) + bruttó 20 Ft/km (80.000 Ft-ig)
  • sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
  • ingyenes biztosítás: egészség, élet, baleset

Would you like to check the similar positions?