Szerszámkarbantartó
Szombathely

Tapasztalt gépész szakmunkások/technikusok jelentkezését várjuk! Reference number WHC011729

Szombathely Back Szerszámkarbantartó Tapasztalt gépész szakmunkások/technikusok jelentkezését várjuk! Reference number WHC011729

Szombathelyi elektronikai gyártásban piacvezető partnercégünk részére keresünk SZERSZÁMKARBANTARTÓ munkakörbe munkatársat 1 és 4 műszakos munkarendbe!

Tasks

  • Fröccsöntő gépek, vágó, hajlító és préselő szerszámok eseti és tervezett karbantartása, javítása
  • Finommechanikai gépszerkezetek, gépegységek állapotfelmérése, javítási feladatok elvégzése
  • Finommechanikai szerkezetek előkészítése, összeállítása, beállítása műszaki rajz szerint
  • Finommechanikai szerkezetek illetve azok termékeinek a bemérése beállítása, mérések végzése
  • Alkatrészek cseréje, finommechanikai elemek karbantartása, finom megmunkálása (polírozás)
  • Gyártási folyamat technikai kiszolgálása
  • Gépek rendelkezésre állási idejének stabilizálása
  • Eseti és tervezett mechanikus karbantartások végrehajtása
  • Gépfejlesztések és átépítésekben való részvétel
  • Számítógépes dokumentációs feladatok ellátása

Expectations

  • Gépész szakmunkás vagy technikumi végzettség
  • Pneumatikai ismeretek
  • Kéziszerszámok ismerete (pl. tolómérő)
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeret
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Mentorálás, kollegák betanítása
  • Fröccsöntő gépekkel és szerszámok ismerete
  • Műszaki rajzolvasási készség

Our offer

  • Biztos háttérrel rendelkező vállalat, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés, műszakpótlékok
  • 13. havi juttatás
  • Cafetéria (próbaidőt követően)
  • Nyugodt környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Akár távoli jelöltek jelentkezését is várjuk!

Would you like to check the similar positions?