EHS gyakornok-Veresegyház
Veresegyház, 2024.10.18.

Szerezz valódi szakmai tapasztalatot! Hivatkozási szám WHC021803

Veresegyház Vissza EHS gyakornok-Veresegyház Szerezz valódi szakmai tapasztalatot! Hivatkozási szám WHC0218032024.10.18.

Partnerünk a világ egyik vezető szállítója a kereskedelmi és katonai repülőgépek sugárhajtóműveinek, alkatrészeinek és integrált rendszereinek. Globális szervizhálózattal rendelkezik, amely támogatja ezeket az ajánlatokat.

Feladatok

  • Napi adminisztratív feladatok ellátása
  • Kimutatások készítése Excelben, adatok frissítése, prezentációk előkészítése PowerPointban
  • Karbantartó és EHS mérnökök támogatása
  • Üzemcsarnoki feladatok elvégzése (jelölések, piktogrammok elhelyezése)
  • Egyszerűbb alkatrészek beszerzése, kapcsolattartás beszállítókkal
  • Részvétel projektmunkákban, beleértve az előkészítést és a kivitelezést

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőfokú intézményben
  • Középfokú angol nyelvtudás (minimum írásban)
  • Heti minimum 30 óra / 4 nap személyes jelenlét
  • Mérnöki tanulmányok folytatása

Ajánlatunk

  • Br. 2000 Ft/órától (25 év alatt nettó)
  • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
  • Munkábajárási támogatás
  • Hosszútávú diákmunka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Barátságos, támogató csapat