Operátor - Megváltozott munkaképességű
Székesfehérvár, 2024.07.19.

Hivatkozási szám WHC013158

Székesfehérvár Vissza Operátor - Megváltozott munkaképességű Hivatkozási szám WHC0131582024.07.19.

Megváltozott munkaképességű kollégákat keresünk Székesfehérváron operátor/összeszerelői munkavégzésre. Könnyű fizikai ülő, illetve álló munkára is van lehetőség. 4 órás munka akár több műszakban.

Feladatok

  • Gyártási folyamatok végigkísérése,
  • Félkész- és késztermék ellenőrzése, összeszerelése, utóműveletek elvégzése
  • Folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatok precíz elvégzése
  • Felelősségteljes, minőségi munkavégzés

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • Precizitás
  • Koncentráló képesség
  • Csapatmunkában való munkavégzés

Ajánlatunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Biztos jövedelem
  • részmunkaidő
  • cafeteria
  • bónuszrendszer
  • céges buszjáratok