Lenti

Projekt előkészítő

Hivatkozási szám WHCSZ12788

Lenti Vissza Projekt előkészítő Hivatkozási szám WHCSZ12788

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Partnerünk által forgalmazott termékekre vonatkozó számítási és látványtervezési feladatok ellátása.
  • A tervekben esetlegesen felmerülő hibákra megfelelő műszaki megoldás javaslata.
  • A tervszámítások és anyagkonszignációk megfelelő dokumentálása.
  • Műszaki ábrák és műszaki dokumentációk elkészítése.
  • Kapcsolattartás szakmai partnerekkel.

Elvárások

  • Legalább középfokú szakmai végzettség (magas- vagy mélyépítő technikus, építő- és építésztechnikus).
  • Felhasználói szintű rendszerismeret (ArchiCad).
  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Home Office lehetőség