Győr

Quality vezető

Hivatkozási szám WHCSZ12784

Győr Vissza Quality vezető Hivatkozási szám WHCSZ12784

Nemzetközi műanyagipari gyártó partnerünk számára Quality vezetőt keresünk.

Feladatok

  • Minőségügyi osztály vezetése a minőségi szabványok betartásának és a folyamatos fejlesztésnek biztosítása érdekében
  • Erős vevői és beszállítói kapcsolatok fenntartása, elégedettség biztosítása
  • Aktív részvétel a reklamáció kezelésben, a problémák kivizsgálásában és a korrekciós intézkedések végrehajtásában
  • Minőségi teljesítmény, KPI-ok nyomonkövetése
  • Rendszeres riport készítése
  • Laboratóriumi folyamatok megszervezése és felügyelete, valamint a labor megfelelő működésének biztosítása
  • Belső és külső auditok megszervezése, lefolytatása és nyomon követése a szabványoknak való megfelelés biztosítása érdekében
  • Tanúsítványok fenntartása, szabványoknak való megfelelés biztosítása
  • Kapcsolattartás a külföldi társüzemekkel a legjobb gyakorlatok megosztása és a minőség egységességének biztosítása érdekében

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • IATF 16949, ISO 9001, ISO 50001 és ISO 14001 szabványok haladó ismerete
  • Minimum 3,5 év vezetői tapasztalat minőségirányítási munkakörben
  • Erős angol nyelvtudás
  • Minőségi alapeszközök (pl. APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA) ismerete
  • Autóipari tapasztalat

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Egyéb juttatások
  • Családias, támogató környezet