Győr

Villamos karbantartási referens

További információk: +36 30 100 847 Hivatkozási szám WHCSZ12792

Győr Vissza Villamos karbantartási referens További információk: +36 30 100 847 Hivatkozási szám WHCSZ12792

Győr környéki energetikai partnerünk  részére keresünk, ambiciózus villamos karbantartási referens kollégát!

Feladatok

  • A villamos erőűtviteli és forgó berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, az ehhez szükséges erőforrások és alkatrészek tervezése, karbantartások szervezése.
  • A karbantartási feladatokat elvégző vállalkozók munkájának koordinálása, minőségi követelmények betartásának ellenőrzése.
  • Közreműködés üzemzavarok során a nem várt helyzetek kezelésében és mielőbbi megszüntetésében (próbaidő után készenléti szolgálat nyújtása).
  • Az elvégzett javítások, karbantartások, felülvizsgálatok valamint módosítások dokumentálása.
  • A karbantartási eljárások folyamatos fejlesztése és optimalizációja a stratégiának megfelelően.
  • Diagnosztikai, vizsgálati tervek készítése
  • Karbantartási, javítási és módosítási. munkákhoz tartozó műszaki terjedelmek, specifikációk összeállítása.
  • Karbantartási szerződések kezelése, beszállítókkal történő kapcsolattartás.
  • Fejlesztési és hatákonyságnövelési projektek vezetése.
  • Folyamatos együttműködés az erőmű többi részlegével (pl. üzemeltetés, beszerzés, stb.).

Elvárások

  • Erősáramú villamos technikusi végzettség vagy BSc villamosmérnöki diploma.
  • Erőművi vagy hasonló iparágban szerzett releváns, legalább 3 év tapasztalat.
  • Elkötelezettség a munkabiztonsági kultúra magas színvonalon történő kialakítása és fenntartása iránt.
  • Proaktív, gyakorlati megközelítés jellemzi és jó csapatjátékos.
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek.

  • Partnerünk, olyan munkakörnyezetet ajánl, ahol bátorítják az újító kezdeményezéseket, és nagy hangsúlyt fektetnenk az új megoldások és szinergiák felkutatására.
  • Tanulási és személyes fejlődési lehetőség a nemzetközi vállalatcsoporton belül, barátságos és támogató munkakörnyezetben.
  • Átfogó kompenzációs csomagot tartalmazó versenyképes alapfizetést, célprémiumot, cafetériát, munkába járási támogatást és egyéb elemeket.