Termelésvezető
Győr

Hivatkozási szám WHCSZ12518

Győr Vissza Termelésvezető Hivatkozási szám WHCSZ12518

Nemzetközi műanyagipari gyártó partnerünk részére keresünk termelési-és karbantartás vezetőt.

Feladatok

  • A termelés és karbantartás teljeskörű szervezése, irányítása
  • Termelési és karbantartási folyamatok folyamatos felülvizsgálata és optimalizálása
  • A megrendelt termékek határidőben történő legyártásának biztosítása
  • Selejtarány folyamatos ellenőrzése, a hibaokok gyökérokainak feltárása, megszüntetése
  • A termelési területen dolgozó munkavállalók koordinálása, ellenőrzése
  • 5S folyamatok felügyelete, fejlesztése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés és kapcsolattartás
  • Termeléssel összefüggő munkaszervezési és napi operatív feladatok ellátása
  • Vevői reklamációk megoldásában való részvétel és annak koordinálása
  • A termelési részleg auditokon való képviselete

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Műanyagipari területen szerzett több év vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Céges autó magán használatra is