Üzemsegéd
Szeged,

Üzemsegéd

Szegedi telephellyel rendelkező műanyagipari partnerünkhöz keressük új munkatársainkat üzemsegéd pozícióba. Modern munkakörnyezet, napi 8 órás munkavégzés, heti kifizetéssel! Hivatkozási szám WHC013281
Üzemsegéd

Szeged Vissza Üzemsegéd Szegedi telephellyel rendelkező műanyagipari partnerünkhöz keressük új munkatársainkat üzemsegéd pozícióba. Modern munkakörnyezet, napi 8 órás munkavégzés, heti kifizetéssel! Hivatkozási szám WHC013281

Műanyagipari partnerünk számára keresünk munkavállalókat üzemsegéd pozícióba, Szegedre.

Feladatok

  • Tároló silók feltöltése, alapanyagok felöntése.
  • Késztermékek kizsákolása, csomagolása.
  • Minőségellenőrzés, selejtezés.
  • Munkaterület és gyártógépek környezetének tisztántartása, takarítása.

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Megfelelő állóképesség

  • Munkaidő: hétfő-péntek, 8:00-16:20 (napi 8 óra munkavégzés)
  • Bér: nettó 1700Ft/óra
  • Heti kifizetés
  • Egyszerűsített foglalkoztatással történő munkavégzés