Elektromos karbantartó
Marcali

Hivatkozási szám WHC01114

Marcali Vissza Elektromos karbantartó Hivatkozási szám WHC01114

Szeretnél csatlakozni egy stabil hátterű céghez? Van műszaki érzéked, végzettséged? EZ A LEHETŐSÉG csak rád vár! Marcaliba keresünk ELEKTROMOS KARBANTARTÓ kollégákat!

Feladatok

  • Három üzemcsarnokunk gépeinek, berendezéseinek, villamos egységeinek önálló javítása, karbantartása
  • Előre meghatározott projektfeladatok elvégzése
  • Felmerülő hibák elhárítása
  • Az elvégzett munkák dokumentálása az előírások szerint

Elvárások

  • Elektronikai műszerész, erősáramú gépszerelő és/vagy villanyszerelő középfokú végzettség
  • Legalább 3 éves releváns, termelésben töltött szakmai tapasztalat
  • Felelősségtudat, önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozottság
  • Háromműszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  •  Stabil háttér és jövőkép, megbízható munkaadó
  • Tervezhető, pontos, határidőn belül történő bérfizetés
  • Versenyképes alapbér és teljesítményprémium rendszer
  • Fejlődési-, továbbtanulási lehetőség
  • Cafeteria juttatások, 13. havi bér
  • Jelenléti bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat, utazási költségtérítés