Kecskemét

Létesítményüzemeltetési koordinátor

Pályakezdők jelentkezését várják! Hivatkozási szám WHCSZ12555

Kecskemét Vissza Létesítményüzemeltetési koordinátor Pályakezdők jelentkezését várják! Hivatkozási szám WHCSZ12555

Nagy múlttal rendelkező, létesítményfenntartással foglalkozó vállalat részére keresünk új munkatársat Létesítményüzemeltetési koordinátor pozícióba.

Feladatok

  • Üzemeltetői kötelezettségek biztosítása, a rá bízott csarnokokkal kapcsolatos hibák kezelése, feldolgozása
  • Házmesterek vezetése, felügyelete
  • Külső cégek felügyelete és koordinálása, amelyek a Megbízó és a Megbízott megrendelésére tevékenykednek
  • Garanciális hibák kezelése
  • A projektek nyomon követése, folyamatos fejlesztés támogatása
  • Szolgáltatásnyújtás biztosítása és irányítása (megelőző karbantartás, javítások, épületszerviz stb.)

Elvárások

  • Műszaki szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk

  • Cafeteria
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Bejárási támogatás