Sales gyakornok
Vác, 2024.10.17.

Home-office lehetőség Hivatkozási szám WHC022542

Vác Vissza Sales gyakornok Home-office lehetőség Hivatkozási szám WHC0225422024.10.17.

Szeretnél nagyon rugalmasan home-office munkavégzés mellett értékes tapasztalatot szerezni? Jelentkezz most!

Feladatok

  • Konkurencia figyelése, információk gyűjtése és az észrevételekről összefoglaló készítése
  • Iparági hírek, sajtófigyelés
  • Adminisztratív támogatás: meeting jegyzőkönyvek készítése, ajánlatok előkészítése

Betanítást követően és támogatás mellett:

  • Cold calling: kapcsolatfelvétel új ügyfelekkel, potenciális döntéshozó megkeresése, találkozók szervezése
  • Szolgáltatások és tréningek értékesítése új ügyfelek részére

Elvárások

  • Aktív / passzív hallgatói jogviszony műszaki menedzseri vagy közgazdasági szakon
  • Heti 20 óra munkavégzés, amiből 1 nap a váci irodánkból történne
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Alapvető MS Office ismeret
  • Proaktívitás, sales „can do” attitűd
  • Rugalmasság és csapatmunka iránti elkötelezettség

  • Sales technikák elsajátítása, értékesítési folyamatok megismerése, betekintés az értékesítési munkafolyamatokba
  • Betekintést egy globális, piacvezető autóipari szolgáltatócég működésébe
  • Egyedülálló lehetőséget, hogy megismerhess különböző gyártócégeket
  • Támogató és baráti csapatot
  • Home office lehetőség