Debrecen, 2024.07.22.

Szerelésvezető

Hivatkozási szám WHCSZ12842

Debrecen Vissza Szerelésvezető Hivatkozási szám WHCSZ128422024.07.22.

Légy része a fejlődésnek! Itt a lehetőség, hogy Szerelésvezetőként csatlakozz a jövő egyik meghatározó iparágának kivitelezéséhez.

Feladatok

  • A tűzjelző rendszer kivitelezésének irányítása a kijelölt munkaterületen, beleértve az alvállalkozók és technikusok koordinálását
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektmenedzsmenttel, generálkivitelezővel és más partnerekkel
  • Eszköz- és anyaggazdálkodási feladatok ellátása
  • A projekthez kapcsolódó dokumentációk elkészítésének támogatása
  • Szakértői döntéshozatal és döntés előkészítés
  • Szoros együttműködés a tervezői csapattal
  • Erőforrások tervezése és a határidők betartása (Reális ütemtervek kidolgozása, munkafolyamatok figyelemmel kísérése, szükség esetén korrigálás és akadályok elhárítása)

Elvárások

  • Rendelkezel szakirányú végzettséggel (villanyszerelő és/vagy vagyonvédelmi rendszer szerelő)
  • Tűzjelző rendszerek és/vagy villamosipari szerelésvezetői területen szerzett legalább 5 éves gyakorlati tapasztalattal rendelkezel
  • Ipari csarnokok/létesítményekben szerzett tapasztalat
  • Van operatív irányításban szerzett tapasztalatod (minimum 15 fős vegyes csapatok (saját- és alvállalkozói kör) tekintetében)

Ajánlatunk

  • Élet-és baleset biztosítást a harmadik hónap letelte után
  • Kedvezményes mobiltelefon vásárlást (korlátlan adatforgalom és hívás EU-n belül)
  • Bónuszrendszerben való részvételt
  • Dolgozói kedvezményeket partnercégeinknél
  • Kedvezményes sportbérlet vásárlási lehetőséget (AYCM)
  • „Számíthatsz Ránk” program ingyenes szakértői tanácsadását jogi, pénzügyi és pszichológiai területen