CNC gépbeállító
Kecskemét-Kadafalva

Munkalehetőség azonnali kezdéssel Kecskeméten ! Jelentkezz önéletrajzoddal! 3 műszakos munkarend. Reference number WHC013009

Kecskemét-Kadafalva Back CNC gépbeállító Munkalehetőség azonnali kezdéssel Kecskeméten ! Jelentkezz önéletrajzoddal! 3 műszakos munkarend. Reference number WHC013009

Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében!

Tasks

  • CNC forgácsoló gépek programozása , gép beállítási, átállási munkálatok elvégzése
  • Forgácsoló szerszámok cseréje, beállítása, az ehhez kapcsolódó korrekciók elvégzése
  • Az üzemben gyártott alkatrészek folyamatos minőségi felügyelete

Expectations

  • Gépi forgácsoló szakmai végzettség
  • Minimum 3-4 éves CNC forgácsolói szakmai tapasztalat
  • Alapvető műszaki rajz ismeret
  • Jó fizikum
  • Számítógépes ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló felelős munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatosság
  • Műszaki beállítottság

Our offer

  • Órabér: bruttó 2.283 Ft
  • 3 műszakos 8 vagy 12 órás munkarend
  • Műszakpótlék: 18.00-6.00 30%
  • Bónuszok: jelenléti és teljesítmény bónusz a fizetésnek a 15%-a, negyedéves bónusz
  • Munkába járás költségtérítés: nem közigazgatási területen belül bruttó 30 Ft/km, 15 km-nél messzebb nettó 50 Ft/km, bérlet 86%-a térül
  • Ingyenes céges buszjáratok: Apostag, Cegléd, Cserkeszőlő, Csépa, Dunaegyháza, Dunaújváros, Dunavecse, Solt, Hetényegyháza, Nagykőrös, Nyársapát, Nyárlőrinc, Kecskemét, Kunszentmárton, Kocsér, Lakitelek, Tiszakécske, Tiszasas, Tiszaug
  • Túlóra lehetőség: hétköznap 50%, szombat 100%
  • Egészséges, tiszta munkakörülmények
  • Fejlődés lehetőség
  • Ingyenes munkaruha
  • Étel-ital automaták
  • Hosszú távú, bejelentett, stabil munkalehetőség

More information

Előny:

  • OKJ-s CNC forgácsoló és/vagy programozó végzettség
  • fémipari szakmai végzettség
  • hegesztő tapasztalat

Would you like to check the similar positions?