Pre spoločnosti

Pre spoločnosti

WHC Group je medzinárodná spoločnosť poskytujúca HR služby svojim partnerom v strednej Európe. WHC Group má pobočky na Slovensku, v Maďarsku, Rakúsku, Srbsku, na Ukrajine a v Balkánskom regióne.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov. Cieľom spoločnosti je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov.

Najväčším úspechom pre agentúru je, keď sa stretne spokojný uchádzač, ktorému bola poskytnutá adekvátna práca so spokojným klientom, ktorý, na druhej strane, získal kvalifikovaného zamestnanca podľa špecifikovaných kritérií.

WHC Slovakia zabezpečuje bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.

Na základe predmetnej databázy dokážeme nájsť vyhovujúcich kandidátov veľmi rýchlo a podľa požadovaných kritérií.

Read more
Radi Vám pomôžeme

Čo ponúkame

Personálny Leasing

V prípade dočasného prideľovania pracovnej sily Vám z našej databázy alebo cez iné náborové kanály vyberieme, a na ľubovoľnú dobu poskytneme pracovníkov, ktorí budú vybraní podľa Vašich požiadaviek. S vybranými pracovníkmi uzavrieme pracovnú zmluvu, vyplatíme im rovnakú mzdu ako Vašim interným zamestnancom vrátane všetkých daní a odvodov a navyše prevezmeme všetku s tým súvisiacu administratívu za Vás.

Viac

Sprostredkovanie pracovnej sily

Potrebujete pomôcť s hľadaním vhodného zamestnanca alebo máte problém ho sami nájsť? Využite našu službu Permanent Placement vďaka ktorej Vám s hľadaním zamestnanca pomôžeme a hľadanie zamestnancov vyriešime za Vás.

Viac

Brigádnicky servis

Brigádnicky servis je pružné a náklady šetriace riešenie, ktoré odporúčame v prípadoch dovoleniek, spustenia výroby, nečakaných sezónnych a nárazových prác.

Viac

Pracovná sila zo zahraničia

WHC Slovakia má bohaté skúsenosti s náborom pracovných síl z 3. krajín. V takýchto prípadoch zabezpečíme kompletný náborový proces. Máme know-how v oblasti príslušných právnych požiadaviek a postupov.

Viac

Outsourcing HR Procesov

Jedná sa o komplexné služby HR marketingu, spracovania HR procesov a mzdovej agendy. Elegantné riešenie pod jednou strechou, ktoré Vám umožňuje sústrediť sa na hlavné činnosti Vašej spoločnosti.

Viac

Production outsourcing

Každá výrobná spoločnosť sa mnohokrát stretáva s opakujúcim sa problémom. Nie je to nič iné ako hľadanie rovnováhy medzi zabezpečením výroby a pracovnou silou. Príliš veľa objednávok – málo zamestnancov, objednávky klesajú - čo s prijatými zamestnancami? Riešením môže byť outsourcing výrobných procesov, pri ktorom spoločnosť vykonáva outsourcing výroby na podnikateľskej báze.

Viac

Pošlite správu

O WHC Group

1990
rok založenia
35
pobičiek
9000+
zapožičaných pracovníkov
10
krajin
500+
partnerov
Máte otázku?
Kontaktujte nás