Pracovná pozícia pre údržbára na 1 zmenu - stabilné zamestnanie na TPP pod kmeňom firmy!
Dunajská Streda, 2024.07.23.

Pracovná pozícia pre údržbára na 1 zmenu - stabilné zamestnanie na TPP pod kmeňom firmy!

Hľadáme šikovného a zodpovedného údržbára na jednu zmenu, ktorý sa pripojí k nášmu tímu v stabilnej spoločnosti. Ponúkame trvalý pracovný pomer priamo pod kmeňom firmy, čo zaručuje istotu a dlhodobú perspektívu. Ak máte skúsenosti s údržbou a hľadáte stabilné zamestnanie, táto pozícia je pre vás ideálna! Reference number WHCB799
Back
Pracovná pozícia pre údržbára na 1 zmenu - stabilné zamestnanie na TPP pod kmeňom firmy!

Dunajská Streda Back Pracovná pozícia pre údržbára na 1 zmenu - stabilné zamestnanie na TPP pod kmeňom firmy! Hľadáme šikovného a zodpovedného údržbára na jednu zmenu, ktorý sa pripojí k nášmu tímu v stabilnej spoločnosti. Ponúkame trvalý pracovný pomer priamo pod kmeňom firmy, čo zaručuje istotu a dlhodobú perspektívu. Ak máte skúsenosti s údržbou a hľadáte stabilné zamestnanie, táto pozícia je pre vás ideálna! Reference number WHCB7992024.07.23.

Apply for the position
Spoločnosť je lídrom v oblasti výroby a predaja 100% čerstvých ovocných štiav.

Tasks

Pracovná náplň:
- Vykonávanie pravidelnej údržby a opráv strojov a zariadení
- Diagnostika a riešenie technických problémov
- Preventívna údržba s cieľom predchádzať poruchám
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri riešení technických otázok
- Evidencia vykonaných prác a údržbárskych zásahov

Platové podmienky:
- Mzda od 1 000 EUR/mesiac
+ Pohyblivá zložka 150€ po skúšobnej dobe
+ Dochádzkový bonus: 150€/ kvartál
+ Náborový bonus: 300 €

Expectations

Skúsenosti na pozícii údržbára
- Technické myslenie a manuálna zručnosť
- Schopnosť pracovať samostatne
- Zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- Práca na jednu zmenu od 7.00 do 15.30h

Our offer

  • Stabilné pracovné miesto
  • Zmluva na TPP priamo pod kmeň
  • Prémie za výkon - 150 Eur mesačne
  • Dochádzkový bonus vo výške 150 Eur/kvartál
  • Cafeteria systém - príspevok 10 eur mesačne
  • Stravná jednotka len za 1,23 eur
  • Nákup výrobkov za zamestnanecké ceny
  • Odmena za pracovné a životné jubileum (100 Eur, 150 Eur)
  • Po roku zamestnania príspevok na DDS - 20 Eur mesačne
  • Firemné akcie/teambuildingy
  • Sick day - 2 dni v roku
  • Rekreačné poukazy do výšky 275 Eur
  • Zľavy na dovolenkové pobyty
Spoločnosť je lídrom v oblasti výroby a predaja 100% čerstvých ovocných štiav.
Apply for the position Similar offers

Would you like to check the similar positions?

Similar jobs

Show the whole list

Zásobovač liniek výroby s oprávnením na VZV

Hľadáme skúseného a spoľahlivého zásobovača liniek výroby s oprávnením na vedenie vysokozdvižného vozíka (VZV). Hlavnou náplňou práce bude zabezpečovať plynulý chod výrobných liniek prostredníctvom včasného zásobovania materiálom a komponentmi. Kľúčové požiadavky na túto pozíciu zahŕňajú skúsenosti so skladovým hospodárstvom, ovládanie VZV a znalosť príslušných bezpečnostných predpisov. Uchádzač by mal byť zodpovedný, precízny a schopný pracovať v tíme. Kontakt: 0918825935
Manufacturing WHCB808 / Dunajská Streda
Reference number: WHCB808
I'm Interested

Operátor kovoobrábacích strojov (CNC)

Hľadáme skúseného operátora kovoobrábacích strojov (CNC) s praxou v nastavovaní a obsluhe CNC strojov. Vaša hlavná náplň práce bude zahŕňať nastavovanie a obsluhu CNC fréz, ohýbačiek a sústruhov. Budete zodpovedný za zabezpečenie plynulého chodu strojov, kontrolu kvality výrobkov a dodržiavanie bezpečnostných predpisov. Vyžadujeme zručnosti v čítaní technických výkresov a skúsenosti s obsluhou CNC strojov.
Manufacturing WHCB809 / Dunajská Streda
Reference number: WHCB809
I'm Interested
List of similar jobs